Menu

Top Gear

seria 29

piątki 22:30

Top Gear

Co nowego?

SERIA 29

Top Gear powraca! Freddie Flintoff, Chris Harris i Paddy McGuinness przechodzą samych siebie testując do granic możliwości nowe i stare samochody oraz własną wytrzymałość.

Tym razem zmierzą się z gigantyczną „ścianą śmierci”, jadąc w pojazdach uznanych przez ubezpieczycieli za kompletne wraki (objęte szkodą całkowitą), zjadą po stoku narciarskim na Cyprze w pojazdach z wakacyjnych wypożyczalni, zaprezentują całkowicie elektryczny van-lodziarnię i spróbują przeżyć 24 godziny nie wychodząc ze swoich samochodów, w Bolton.

Nie zabraknie również egzotycznych supersamochodów, rundek na torze oraz Stiga.

TOP GEAR seria 29

W ciągu ostatnich kilku miesięcy sytuacja na świecie stała się naprawdę poważna. Zdaję sobie sprawę, że mamy kilka trudnych problemów do rozwiązania i zajmie to naprawdę dużo czasu, ale mimo wszystko uważam, że potrzebujemy w tej rzeczywistości również odrobiny luzu, a Top Gear właśnie to może nam zaoferować. Warto przypomnieć sobie, że najlepszą rzeczą, jaką mamy jako gatunek, jest właśnie śmiech, a śmiech wzmacnia organizm. Dlatego włącz BBC Brit, usiądź z rodziną, lub z kimś bliskim i pośmiej się trochę z tych idiotów rozbijających się samochodami.

Chris Harris