Menu

Top Gear

seria 27

piątki 22:30

Top Gear

Co nowego?

SERIA 27

„Top Gear” powraca z całkowicie nową ekipą prezenterów. W 27. sezonie największego na świecie motoryzacyjnego show do Chrisa Harrisa dołączy komik Paddy McGuinness i legenda krykieta Andrew „Freddie” Flintoff. Nie zabraknie również jedynego w swoim rodzaju kierowcy wyścigowego, znanego wszystkim jako Stig.

W nowej serii Paddy, Freddie i Chris stawią czoła największym i najtrudniejszym wyzwaniom w historii „Top Gear”, doprowadzając swoje samochody (i siebie samych) do granic wytrzymałości. W końcu nikt nie podchodzi do testowania samochodów tak poważnie jak twórcy „Top Gear”, a nowi prowadzący przed podpisaniem swoich kontraktów mogli dokładniej sprawdzić fragmenty zapisane drobnym drukiem.

W najnowszym sezonie „Top Gear” nowi prezenterzy przemierzą trasę ciągnącą się przez bezlitośnie upalną etiopską pustynię, bezkresne lasy deszczowe Borneo, pustkowia Islandii aż po pełną dzikich tłumów dzielnicę handlową w centrum Mansfield. Z kolei na znanym w całym świecie torze testowym „Top Gear” kolejna grupa celebrytów zademonstruje swoje umiejętności - lub ich brak - prowadząc „Reasonably Fast Car” i stając wobec nowych wyzwań, które każdego tygodnia będą dla nich przygotowywać prezenterzy.

TOP GEAR seria 27