Powraca na pełnym gazie!

Top Gear

Seria 30

Freddie Flintoff, Chris Harris i Paddy McGuiness odpalają swój czwarty sezon w roli prowadzących kultowy „Top Gear"! Przed nimi oraz testowanymi samochodami seria szalonych, jak zwykle, wyzwań. Prowadzący podejmą temat motoryzacyjnych lekarstw na kryzys wieku średniego, dostaną w skórę podczas offroadowej wyprawy w szkockie góry, przetestują najsłynniejsze samochody Jamesa Bonda oraz wybiorą si…

Polecane filmy

Co zobaczycie w 30 serii?

Lamborghini Sian

Seria 30: odcinki

Top Gear S30

Pierwszy

Podróż do przeszłości

Freddiego, Chrisa i Paddy’ego chcą przywołać wspomnienia o samochodzie, w którym usiedli po raz pierwszy jeszc... ze jako dzieci. Udają się w nostalgiczną podroż do Krainy Jezior na spotkanie z samochodami swoich ojców.

Top Gear S30

Drugi

Samochody Jamesa Bonda

Prowadzący biorą na warsztat najsłynniejsze samochody Jamesa Bonda oraz tworzą poradnik, jak kupić samochód, k... tórym nie wzgardziłby słynny agent 007, mieszcząc się w dowolnym budżecie. Zastanawiają się również, czy możliwe są eko wyścigi samochodowe.

Top Gear S30

Trzeci

Nowy Defender

Freddie, Chris i Paddy sprawdzają czy najnowszy Defender 2.0, następca kultowego Land Rovera Defendera, jest n... ajlepszym samochodem terenowym dostępnym na rynku. Udają się do Szkocji z nowym Defenderem 90 i dwoma jego najbliższymi rywalami.

Top Gear S30

Czwarty

Kryzys wieku średniego

Prowadzący podejmą temat motoryzacyjnych lekarstw na kryzys wieku średniego oraz spróbują odbudować wizerunek... tego najbardziej oczernianego gatunku samochodów, wykonując serię nietuzinkowych wyzwań.

Prowadzący

Andrew "Freddy" Flintoff

Andrew „Freddie” Flintoff

Prezenter

Prezenter telewizyjny i radiowy, były krykiecista światowej sławy. Kawalera Orderu Imperium Brytyjskiego. W 20... 10 roku z powodu kontuzji kolana zakończył przygodę ze sportem i zaczął robić imponującą karierę w mediach.

Chris Harris

Chris Harris

Prezenter

Bezlitośnie uczciwy, pozbawiony zahamowań dziennikarz i kierowca wyścigowy, o niesamowitej wiedzy z dziedziny... motoryzacji. Znany z popularnego kanału YouTube, „Chris Harris on Cars”, który uruchomił w 2014 roku.

Paddy McGuinness

Paddy McGuinness

Prezenter

Angielski aktor, komik i prezenter telewizyjny. Zyskał sławę występując u boku Petera Kaya, dzięki czemu mógł... wyruszyć w samodzielną trasę stand-upową „The Dark Side”, zakończoną sukcesem. Regularnie wspomaga akcję Soccer Aid organizowaną przez UNICEF.

Stig

Stig

Kierowca wyścigowy

Jedyny w swoim rodzaju kierowca wyścigowy, którego twarz nie zdradza żadnych emocji. Niektórzy mówią, że można... usłyszeć jego myśli, jeśli ustawi się radio częstotliwość 88,4 MHz.

Numery kanału BBC Brit u najpopularniejszych operatorów:

  • Platforma CANAL+ - kanał numer 118
  • Polsat Box (wcześniej Cyfrowy Polsat) - kanał numer 101 lub 162
  • UPC - kanał numer 111 (Mediabox) lub 414 (Kaon i Horizon)
  • VECTRA - kanał numer 701
  • TOYA - kanał numer 368
  • Netia - kanał numer 56
  • INEA - kanał numer 117
  • Orange - wersja HD - kanał numer 342

O kanale

BBC Brit to kanał adresowany przede wszystkim do młodych mężczyzn. Znajdą w nim wszystko, co uwielbiają: od samochodów przez biznes po programy dokumentalne i naukę. Kanał stanowi idealne połączenie ważnych tematów i lekkiej formy.