Menu

Start up: daj sobie rok

Pierwsza Dama Piłki Nożnej

Baronowa Karren Brady, uznana za jedną z 50 najbardziej inspirujących kobiet na świecie, to wiceprezes angielskiego klubu piłkarskiego West Ham United F.C., była dyrektor klubu Birmingham City F.C oraz autorka czterech książek (w tym jednej dla przedsiębiorczych kobiet). W 2014 r. została odznaczona tytułem Komandora Orderu Imperium Brytyjskiego za wspieranie przedsiębiorczości kobiet. Udało jej się osiągnąć niewyobrażalny sukces w zdominowanym przez mężczyzn świecie, uzyskując tytuł pierwszej damy piłki nożnej w Wielkiej Brytanii. Wszystko to osiągnęła będąc jednocześnie matką.

POLECANE FILMY

O PROGRAMIE

Karren poprowadzi program telewizyjny, w którym spotka odważnych i kreatywnych ludzi stojących przed wyzwaniem rozpoczęcia własnego biznesu. Karren obserwuje ich na początku drogi oraz odwiedza po upływie roku, by przyjrzeć się rozwojowi każdej z firm. Czy po 12 miesiącach wszyscy uczestnicy programu będą popijać szampana?

Coraz więcej młodych ludzi szuka w obecnych czasach możliwości samorealizacji i osiągnięcia sukcesu poprzez założenie własnego biznesu. Niestety nie jest to łatwe zadanie. Według ekspertów sukces danego przedsięwzięcia można ocenić dopiero po roku jego istnienia. Większość start upów właśnie w tym okresie upada.

Karren Brady wierzy, że osiągnięcie sukcesu staje się pewniejsze jeżeli jest się ambitnym i zdeterminowanym oraz ma się sprecyzowany kierunek dążenia. Trzeba być wytrwałym i nie zrażać się przeciwnościami losu, które muszą pojawić się na drodze do sukcesu. Dlatego też tak ważne jest pozytywne myślenie i wiara w własną kreatywność i kompetencje. Szanse na powodzenie przedsięwzięcia dodatkowo wzrastają, kiedy stoi za nim lider z wizją, którą potrafi zarażać innych.

Kiedy obejrzysz?

sezon 1, odcinek 11

sobota 16 lutego o 15:00

Seria 1, odc. 11

odcinek 11 | sezon 1

Popularna bizneswoman Karren Brady spotyka osoby, które postanawiają założyć własną firmę. Po roku sprawdza, czy odniosły sukces. Tym razem kibicuje młodemu wynalazcy oraz parze, która…

sezon 1, odcinek 12

sobota 16 lutego o 15:30

Seria 1, odc. 12

odcinek 12 | sezon 1

Znana brytyjska bizneswoman Karren Brady odwiedza osoby decydujące się założyć własną firmę. Tym razem poznaje zaradną mamę, która rozkręca biznes obuwniczy, młodego mężczyznę…