Menu

Start up: daj sobie rok

Pierwsza Dama Piłki Nożnej

Baronowa Karren Brady, uznana za jedną z 50 najbardziej inspirujących kobiet na świecie, to wiceprezes angielskiego klubu piłkarskiego West Ham United F.C., była dyrektor klubu Birmingham City F.C oraz autorka czterech książek (w tym jednej dla przedsiębiorczych kobiet). W 2014 r. została odznaczona tytułem Komandora Orderu Imperium Brytyjskiego za wspieranie przedsiębiorczości kobiet. Udało jej się osiągnąć niewyobrażalny sukces w zdominowanym przez mężczyzn świecie, uzyskując tytuł pierwszej damy piłki nożnej w Wielkiej Brytanii. Wszystko to osiągnęła będąc jednocześnie matką.

Give it a year

POLECANE FILMY

O PROGRAMIE

Karren poprowadzi program telewizyjny, w którym spotka odważnych i kreatywnych ludzi stojących przed wyzwaniem rozpoczęcia własnego biznesu. Karren obserwuje ich na początku drogi oraz odwiedza po upływie roku, by przyjrzeć się rozwojowi każdej z firm. Czy po 12 miesiącach wszyscy uczestnicy programu będą popijać szampana?

Coraz więcej młodych ludzi szuka w obecnych czasach możliwości samorealizacji i osiągnięcia sukcesu poprzez założenie własnego biznesu. Niestety nie jest to łatwe zadanie. Według ekspertów sukces danego przedsięwzięcia można ocenić dopiero po roku jego istnienia. Większość start upów właśnie w tym okresie upada.

Karren Brady wierzy, że osiągnięcie sukcesu staje się pewniejsze jeżeli jest się ambitnym i zdeterminowanym oraz ma się sprecyzowany kierunek dążenia. Trzeba być wytrwałym i nie zrażać się przeciwnościami losu, które muszą pojawić się na drodze do sukcesu. Dlatego też tak ważne jest pozytywne myślenie i wiara w własną kreatywność i kompetencje. Szanse na powodzenie przedsięwzięcia dodatkowo wzrastają, kiedy stoi za nim lider z wizją, którą potrafi zarażać innych.