Menu

Guy Martin w BBC Brit

Wtorki 22:30

O CYKLU

Guy Martin to popularny brytyjski mechanik ciężarówek i motocyklista rajdowy. Fascynują go pojazdy - od największych po najszybsze. Swoją pasją dzieli się w cyklu programowym na kanale BBC Brit.

POLECANE FILMY

PROGRAMY W RAMACH CYKLU:

Guy Martin w Rosji

9, 16 i 23 października

Guy Martin przemierza największy kraj na świecie, aby poznać go na swój własny, niekonwencjonalny sposób. Jego podróż rozciąga się od Moskwy po Syberię.

Guy Martin buduje czołg

30 października

Wielbiciel wszelkich pojazdów i sportów ekstremalnych Guy Martin planuje skonstruować replikę czołgu Mark IV z czasów pierwszej wojny światowej. Chce zaprezentować ją podczas Dnia Pamięci w mieście Lincoln w Anglii. Właśnie tam zbudowano pierwsze czołgi zgodnie z instrukcjami Winstona Churchilla.

Guy Martin: projekt Spitfire

6 listopada

Guy Martin dołącza do niesamowitego inżynierskiego przedsięwzięcia. To renowacja zasypanego przez dziesięciolecia w piaskach francuskiej plaży brytyjskiego myśliwca Spitfire MK1. Proces odnawiania zabytkowej maszyny z czasów II wojny światowej trwał aż dwa lata.

Guy Martin w Indiach

13 i 20 listopada

Guy Martin uwielbia ekstremalne przygody. Tym razem ma do przejechania 1500 kilometrów po Indiach. Guy podróżuje we własnym stylu - zwiedzanie muzeów i wygodny samochód zamienia na objeżdżanie nietypowych okolic na zakupionym na bazarze w Dehli motocyklu marki Royal Enfield.

Guy Martin i inteligentne pojazdy

27 listopada

Rajdowiec i mechanik Guy Martin zgłębia tajniki pojazdów autonomicznych. Planuje także zrobotyzować swojego Transita. W tym celu spotyka się z ekspertami doskonalącymi technologie samojezdne.

Guy Martin: rekordy prędkości. Formuła 1

4 grudnia

Guy Martin na motocyklu Tyco BMW kontra legendarny kierowca Formuły 1 David Coulthard w samochodzie Red Bull z silnikiem V8. Przed nimi m.in.: wyścig równoległy, slalom i test hamowania.