Menu

O programie

Muzyka i szaleństwo!

W swoim wyjątkowym programie Chris Evans prezentuje wybuchową mieszankę rozmów ze znanymi osobami, muzyki i kompletnego chaosu.

Gośćmi prezentera będą między innymi słynni muzycy — U2, Take That, Justin Bieber, Eagles of Death Metal, Coldplay, Kylie Minogue, Tom Jones oraz wiele innych grup i wokalistów. Pojawią się także znakomici aktorzy i ludzie kina, tacy jak Julianne Moore, Stanley Tucci, Quentin Tarantino, Daniel Radcliffe, Kurt Russell, Jon Ronson czy Jack Whitehall.

Oczywiście program nie byłby kompletny bez motocykli rozwalających drzwi, psów na deskorolkach, malowania biurka i ludzkich kręgli!

„Chris Evans: byle do piątku” (w oryginale „TFI: Friday”) emitowany był w latach 1996-2000. Nowa wersja tej propozycji zadebiutowała jednak dopiero w 2015 roku, zdobywając ogromną popularność wśród brytyjskiej widowni i otrzymując nagrodę British Comedy Award za najlepszy program komediowo-rozrywkowy. Chris zapewnia jednak, że zmodernizowana wersja będzie tak samo zwariowana i nowatorska jak oryginał.

Gospodarz programu

TFI Friday, Chris Evans

Chris Evans

Chris to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w Wielkiej Brytanii. Urodził się w 1966 roku w Prima Aprilis i już w dzieciństwie wykazywał się przedsiębiorczością połączoną z dużą dawką poczucia humoru. W swoim rodzinnym mieście Warrington nie tylko prowadził sklepik 
z gazetami, ale założył własną firmę Kiss-o-gram oraz … agencję detektywistyczną.

Karierę w mediach rozpoczynał w Piccadilly Radio w Manchesterze, następnie przeniósł się do BBC’s Greater London Radio, a jeszcze później do Channel 4, gdzie prowadził przebojowy program „The Big Breakfast”.

W 1993 Chris założył własną wytwórnię Ginger Productions 
i wtedy też wymyślił, opracował i poprowadził całkiem nowy sobotni program komediowy „Don't Forget Your Toothbrush”, który obejrzało łącznie 6 milionów widzów.

Od 1996 roku był gospodarzem własnego weekendowego programu telewizyjnego „Byle do piątku”, 
a następnie przejął prowadzenie radiowego programu porannego BBC Radio 2’s Breakfast Show, który jest obecnie najlepiej słuchanym programem porannym w Wielkiej Brytanii, co tydzień gromadząc ponad 10 milionów słuchaczy.

Gdzie obejrzysz?

nc+ - kanał 118
Cyfrowy Polsat - kanał 101 lub 162
UPC - kanał 111 lub 414
VECTRA - kanał 701
TOYA - kanał 371
Netia - kanał 56
INEA - kanał 452
Orange - kanał 342