JAZDA Z GWIAZDAMI

WYRUSZ W PODRÓŻ Z BBC BRIT I BLABLACAR

Top Gear to nie tylko samochody, to także ciekawi ludzie, interesujące historie, zabawne pogawędki i niezapomniane przygody. Aby uczcić premierę najnowszego sezonu, który zadebiutował 25 lutego,
BBC Brit połączyło siły z BlaBlaCar i przygotowało dla polskiej widowni sześć niecodziennych przejazdów z siedmioma wyjątkowymi osobami.

Komik Maciek Adamczyk, aktorka Olga Bołądź, szef kuchni Pascal Brodnicki, duet blogerów Karol Aleksandra Lewandowscy z „Busem przez świat”, YouTuber Filip Nowobilski, czyli „Duży w maluchu” i kierowca rajdowy Kuba Przygoński usiądą za kierownicą swoich samochodów i zaproszą szczęśliwych wybrańców na wspólny przejazd do jednego z sześciu polskich miast.

ZASADY

    Aby wziąć udział w projekcie i ruszyć w trasę z jednym z naszych wspaniałych kierowców wystarczy:

  • mieć ukończone 18 lat
  • być zarejestrowanym na BlaBlaCar i mieć w pełni uzupełniony profil (zdjęcie, zweryfikowany telefon i adres mailowy, mini biografia) połączony z Facebookiem
  • zaznaczyć chęć uczestnictwa w akcji, przed staraniem się o przejazd na BlaBlaCar, zamieszczając publiczny post na swoim profilu Facebookowym, według poniższego wzoru:

Z okazji premiery Top Gear 25 chcę pojechać z [Imię i Nazwisko gwiazdy/nazwa] na BlaBlaCar. #bbcbritblablacar #topgear25 @BBCBritPolska @BlaBlaCarPL

Przykłady:

Z okazji premiery Top Gear 25 chcę pojechać z Kubą Przygońskim na BlaBlaCar. #bbcbritblablacar #topgear25 @BBCBritPolska @BlaBlaCarPL

Z okazji premiery Top Gear 25 chcę pojechać Busem przez świat na BlaBlaCar. #bbcbritblablacar #topgear25 @BBCBritPolska @BlaBlaCarPL

Post można uzupełnić dodatkowymi informacjami, emotikonami czy zdjęciem, ale w taki sposób, żeby nie utrudnić nam jego wyszukania. W jednym przejeździe można zarezerwować tylko jedno miejsce.

BBC Brit i BlaBlaCar dają sobie prawo nie zaakceptować pasażera, który ma w serwisie bardzo niepochlebne opinie albo zdecyduje się uzupełnić wzór postu w sposób, który uwłacza naszym gwiazdom, BBC Brit, Top Gear lub BlaBlaCar.

Biorąc udział w akcji wyrażasz zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku w formie zdjęć i/lub nagrania wideo do celów promocyjnych związanych z projektem.

Macie pytania? Piszcie do nas prywatne wiadomości na facebookowym profilu BBC Brit.

Przejazdy będą odbywały się w każdy piątek poprzedzający premierę odcinka Top Gear 25. Informacje na temat dodawania przejazdów w BlaBlaCar będą ogłaszane na fanpage’u BBC Brit i BlaBlaCar.

Kolejne odcinki nowego Top Gear’a w każdą niedzielę o godz. 22:00 na kanale BBC Brit, tylko godzinę po ich premierowej emisji w Wielkie Brytanii.

BBC Brit fanpage: www.facebook.com/BBCBritPolska
BlaBlaCar: www.blablacar.pl
BlaBlaCar fanpage: www.facebook.com/BlaBlaCarPL

Jazda z Gwiazdami