Kontakt

Kontakt

Dziękujemy za odwiedzenie naszych stron. To tu możesz zadać pytanie lub zostawić komentarz na temat kanałów BBC Studios. Każdy komentarz jest przez nas czytany i odnotowywany. Zanim zadasz pytanie, zajrzyj poniżej do sekcji Często zadawane pytania – być może znajdziesz tam odpowiedź. Prosimy pamiętać o tym, że nie udzielamy indywidualnych odpowiedzi na pytania znajdujące się w sekcji Często zadawane pytania.

W czym możemy pomóc?

Proszę wybrać opcję

Wybierz kanał

Wybierz program

Często zadawane pytania

Oto lista pytań, najczęściej zadawanych przez naszych widzów. Jeśli nie możesz odnaleźć tu odpowiedzi na Twoje pytanie, wyślij do nas wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Jak mogę się z wami skontaktować? Czy ktoś bierze pod uwagę moją opinię?

W BBC Studios lubimy, gdy widzowie dzielą się opiniami na temat naszych programów, kanałów oraz usług. Cieszą nas także zadawane przez Was pytania. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi w sekcji Często zadawane pytania, wyślij do nas pytanie lub uwagi, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Weź jednak pod uwagę, że niektóre zapytania mogą wymagać dogłębnego zbadania tematu. Dlatego też udzielenie wyczerpującej odpowiedzi może zająć nam więcej czasu. Dajemy sobie na to maksymalnie 10 dni roboczych.

Wszystkie opinie, które otrzymujemy od widzów, dodawane do miesięcznych raportów rozsyłanych wśród pracowników BBC Studios. Podziel się wiec z nami swoim zdaniem.

 

Czy mogę prosić o więcej informacji na temat premiery BBC First w Polsce?

Z przyjemnością potwierdzamy, że BBC First, nasz kanał z najlepszymi brytyjskimi serialami, zastąpił w Polsce kanał BBC HD.
 
BBC First to miejsce, w którym znajdą się oryginalne, ciekawe i niebanalne brytyjskie seriale dramatyczne typu premium. 
 
BBC First można oglądać zarówno z lektorem, jak i angielskimi oraz polskimi napisami. Kanał dostępny jest za pośrednictwem platform cyfrowych, telewizji kablowych oraz dostawców IPTV. Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się bezpośrednio z operatorem.
 
Pełna ramówka kanału dostępna jest na naszej stronie internetowej.

Jak mogę zmienić język ścieżki dźwiękowej podczas oglądania BBC First?

Widzowie BBC First mogą wybrać wersję z polskim lektorem bądź polskie lub angielskie napisy. Sposób wybierania zależy od konkretnego operatora, dlatego o instrukcję najlepiej zapytać go bezpośrednio.

Czy mogę oglądać Wasze kanały online, albo korzystając z urządzeń mobilnych?

W tej chwili nie oferujemy usług streamingowych dla kanałów, które nadajemy w Polsce, ale spróbuj skontaktować się z naszymi partnerami dystrybucyjnymi (operatorzy platform cyfrowych i telewizji kablowych). Ich przedstawiciele powiedzą Ci, na jakie sposoby udostępniają sygnał naszych kanałów.

Show all (15)