Menu
Top of the Lake - BBC Player Billbaord

Top of the Lake

Środy 22:00

Wspólne dzieło pisarki i reżyserki Jane Campion oraz producentów Oskarowego filmu „Jak zostać królem". Top of the Lake to posępna, tajemnicza opowieść osadzona na nowozelandzkiej prowincji. W obsadzie występują m.in. Elisabeth Moss, David Wenham, Peter Mullan oraz Holly Hunter.

Our Zoo

Nasze zoo

Czwartki 21:05

George marzy o stworzeniu pierwszego zoo bez klatek, w którym zwierzęta mogły zachowywać się swobodnie. Ciepła i zabawna opowieść, oparta na prawdziwej historii, która potwierdza tylko, że dzięki determinacji oraz odrobinie szczęścia wszystko jest możliwe.

New Blood

Świeża krew

Piątki 22:00

Rash Sayyd i Stefan Kowolski są dwudziestoparolatkami u początków kariery zawodowej. Rash to świeżo upieczony agent policji, Stefan jest młodszym śledczym agencji rządowej. Rodzice Rasha pochodzą z Iranu, Stefana – z Polski. Obaj urodzili się w Wielkiej Brytanii, choć czują się outsiderami.

TARDIS

TARDIS

Odkryta w 1984 r. planetoida z pasa głównego asteroid okrążająca Słońce została nazwana Tardis, na cześć statku Władcy Czasu :) Przed nadaniem nazwy planetoida nosiła oznaczenie tymczasowe 3325.

Słowo Tardis stało się tak znane brytyjskiej publiczności, że zostało ono dodane do uznawanego za najlepszy słownik języka angielskiego Oxford English Dictionary.

Doktor Who