Menu

Cała prawda o...

Cykl fascynujących programów dokumentalnych, opartych o najnowsze badania naukowe, w których poruszamy tematykę naszego zdrowia i stylu życia.

Cała prawda o śnie

Cała prawda o śnie

POLECANE FILMY

OGLĄDAJ W KAŻDY CZWARTEK O 23:00

CAŁA PRAWDA O SZCZUPŁYCH - 3 maja

Niektórzy z nas nie przejmują się tym, co jedzą, nigdy nie byli na diecie, nie muszą też ćwiczyć - a są szczupli. Odkrywamy tajemnicę sylwetki, towarzysząc na co dzień 37-letniemu Yemiemu (80 cm w talii) oraz 41-letniej Anne Marie (rozmiar 36), którzy nie muszą przejmować się wagą.

CAŁA PRAWDA O ŚNIE - 10 maja Cierpiący z powodu bezsenności dziennikarz medyczny Michael Mosley ustala z ekspertami z całego świata, ile snu potrzebujemy, jakie są konsekwencje jego braku oraz w jakich warunkach najlepiej spać.

CAŁA PRAWDA O STRESIE - 17 maja

Niektóre rodzaje stresu mogą działać motywująco i budować naszą pewność siebie. Okazuje się też, że zmieniając sposób, w jaki go postrzegamy, możemy wykorzystać go na własną korzyść.

CAŁA PRAWDA O MIĘSIE - 24 maja

Kiełbasa jest rakotwórcza, boczek wpływa na nasz organizm tak źle, jak palenie tytoniu, a przetwarzane mięso jest bardzo niezdrowe. Ile prawdy jest w tych sensacyjnych doniesieniach?

CAŁA PRAWDA O HIV - 31 maja

Z powodu HIV/AIDS zmarło około 35 milionów ludzi na całym świecie. Doktor Chris van Tulleken sprawdza, czy dzięki najnowszym osiągnięciom nauki rzeczywiście możemy powstrzymać wirus, a nawet zapobiec infekcji.

Gdzie obejrzysz?

nc+ - kanał 80
Cyfrowy Polsat - kanał 71 lub 163
UPC - kanał 393 lub 316
VECTRA - kanał 512
TOYA - kanał 370
Netia - kanał 49
INEA - kanał 566
Orange - kanał 459