Menu
Little Britain

Mała Brytania

Piątki o północy

Wielokrotnie wyróżniania nagrodami BAFTA brytyjska komedia to popis zwariowanych i często kontrowersyjnych skeczy na temat ludzkich przywar. Podczas surrealistycznej podróży po Małej Brytanii, świecie alternatywnym do naszego, zaludnionego przez ekscentryków, szaleńców i towarzyskich nieudaczników poznajemy całą galerię dziwnych, przerysowanych typów ludzkich.

Trust me I'm a Vet

Zaufaj weterynarzowi

Wtorki 19:55

Jak dobrze dbać o zdrowie twojego czworonożnego przyjaciela? Co jest dla niego najlepsze? Popularny brytyjski weterynarz Steve Leonard zgromadził zespół fachowców, by w oparciu o wyniki najnowszych badań odpowiedzieć na te pytania.

Top of the Lake - BBC Player Billbaord

Top of the Lake

Środy 22:00

Wspólne dzieło pisarki i reżyserki Jane Campion oraz producentów Oskarowego filmu „Jak zostać królem". Top of the Lake to posępna, tajemnicza opowieść osadzona na nowozelandzkiej prowincji. W obsadzie występują m.in. Elisabeth Moss, David Wenham, Peter Mullan oraz Holly Hunter.

Paul Hollywood's Bread

Paul Hollywood: życie piekarza

Wtorki 17:55

Paul opowiada swoją historię oraz dzieli się swoimi sprawdzonymi przepisami na ulubione wypieki. Te spotkania uświadamiają, że za wizerunkiem gwiazdy z telewizji kryje się pełen pasji piekarz.

Postman Pat

Listonosz Pat - Przesyłki Specjalne

Poniedziałek - piątek 16:45

Misja: dostarczyć! Każdą przesyłkę, pod każdy adres, o każdej porze! Pat awansował. Kieruje teraz Biurem Przesyłek Specjalnych w miasteczku Pencaster. Ma jeszcze więcej pracy, ale bardzo ją lubi. Na co dzień towarzyszy mu wierny przyjaciel kot Jess.