Menu
SS-GB Show Image

SS-GB

Wtorki 22:00, premiera 27 lutego

Intrygujący thriller szpiegowski w stylu noir z historią miłosną w tle. Twórcy serialu zastosowali ciekawy zabieg fabularny – założyli, że to naziści wygrali drugą wojnę światową. Akcja rozgrywa się w okupowanej przez hitlerowców Anglii. Na ulicach Londynu panuje strach, wprowadzono godzinę policyjną, przeszukiwania.

War & Peace

Wojna i pokój

Środy 22:00

Serialowa adaptacja słynnej powieści Lwa Tołstoja. Carska Rosja, rok 1805, czas wojen napoleońskich. Burzliwe losy młodych przedstawicieli petersburskiej arystokracji. Świetnie zrealizowana produkcja historyczna zachwyca niesamowitym klimatem, świetnym aktorstwem, muzyką, kostiumami oraz scenografią.

Silent Witness - S19 - Billboard

Milczący świadek

Czwartki i piątki 22:00

Każde ciało opowiada jakąś historię. Kim był zmarły? Jak żył? I — co najważniejsze — jak umarł? Na te pytania trzeba odpowiedzieć, a ciało jest kluczem do poznania prawdy.

TARDIS

TARDIS

Odkryta w 1984 r. planetoida z pasa głównego asteroid okrążająca Słońce została nazwana Tardis, na cześć statku Władcy Czasu :) Przed nadaniem nazwy planetoida nosiła oznaczenie tymczasowe 3325.

Słowo Tardis stało się tak znane brytyjskiej publiczności, że zostało ono dodane do uznawanego za najlepszy słownik języka angielskiego Oxford English Dictionary.

Doktor Who