Menu

BBC Brit

już 1 lutego
światowa premiera w Polsce

BBC Brit to kanał adresowany przede wszystkim do młodych mężczyzn. Znajdą w nim wszystko, co uwielbiają: od samochodów przez biznes po programy dokumentalne i naukę, w idealnym połączeniu ważnych tematów i lekkiej formy. Tu również przeniesie się na stałe najpopularniejszy program motoryzacyjny Top Gear, którego najnowsze serie widzowie BBC Brit zobaczą jako pierwsi.

BBC Earth

już 1 lutego
światowa premiera w Polsce

BBC Earth prezentuje piękno otaczającego nas wszechświata i dostarcza niezapomnianych wrażeń. Przybliża widzów do nieujarzmionej przyrody, poczynając od najmniejszych stworzeń, kończąc na nieograniczonych przestrzeniach kosmosu. Razem z nim przeżyjemy niezwykłe przygody, stawimy czoła największym żywiołom naszej planety, a mając za przewodników najwybitniejszych twórców i odkrywców, zajrzymy za kulisy największych produkcji przyrodniczych BBC.

Codziennie o 21:00

Tego programu nie trzeba przedstawiać! Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May w superautach lub rdzewiejących samochodach z domowego warsztatu rozbijają się po całym świecie. Jak zawsze towarzyszy im oswojony kierowca rajdowy - Stig.

Tajemnice hotelu Claridge’s

Wtorki o 22:00

Niezwykły dokument, ukazujący kulisy działania luksusowego hotelu Claridge’s, położonego w sercu londyńskiej dzielnicy Mayfair. Przez cały rok pracownicy hotelu obsługują sławnych i bogatych gości z całego świata – przywódców państw, członków rodzin królewskich, oficjalne delegacje na Igrzyska Olimpijskie w 2012 r.

Pyszności na święta

Od poniedziałku do czwartku o 18:00

Święta w BBC Lifestyle to kulinarne inspiracje od Waszych ulubionych szefów kuchni. Programy, które zobaczycie w cyklu to: Gotuj z Ramsayem: Święta, Gwiazdka kudłatych kucharzy oraz Rick Stein i niemieckie przysmaki. Życzymy smacznego!

Gwiazdka z CBeebies

Od 20 do 26 grudnia

Na święta CBeebies przygotowało dla najmłodszych widzów fantastyczną niespodziankę! Nasi milusińscy będą mogli zobaczyć świąteczne odcinki swoich ulubionych programów, m.in. Łódka Starego Jacka, Pan Warzywko, ho! ho! ho! Wesołych Świąt! oraz Dookoła świata z Panem Robótką.

Doskonałe brytyjskie produkcje

Od poniedziałku do piątku o 21:00

Zapraszamy na cykl poruszających dramatów, z doskonałą obsadą aktorską. W cyklu zobaczycie takie tytuły jak Koniec defilady, Zakochane kobiety oraz Wielkie nadzieje.