Menu
Eleusat TV Awards

BBC Earth

nominowany do
Eutelsat TV Award 2016

Z radością informujemy, że kanał BBC Earth został nominowany do nagrody Eutelsat TV Award 2016, zwanej „satelitarnym Oscarem"! Zachęcamy do zagłosowania na nas.

Chris Harris on Cars

Auta Chrisa Harrisa

BRIT MAX
Czwartki 23:00

Chris Harris - jeden z prezenterów Top Gear - podzieli się z widzami najbardziej popularnymi nagraniami ze swojego kanału na You Tube. Podda w nich testom takie auta jak: Aston Martin GT12, Porsche 911 GT3 RS, McLaren 650S i Ferrari 458.

Forces of Nature - Billboard

Siły natury

Środy 20:00

Autorzy zabierają widzów w fascynującą podróż po planecie Ziemia, odpowiadają na pozornie proste pytania na temat funkcjonowania świata 
i odkrywają wiele prawd 
o kosmosie i rządzących nim siłach natury. Kolejne odcinki poświęcone będą kolorom, ruchowi, kształtom i żywiołom.

Kinky Sex Survey

Cała prawda o seksie

Poniedziałek - piątek 22:00

Badamy sekrety ludzkiego pożądania - od pierwszej randki po dozgonną miłość. W cyklu zobaczycie m.in. Badania z pieprzykiem, Miłość z Internetu oraz Pierwsze operacje zmiany płci.

Go Jetters

Odlotowcy - Go Jetters!

Codziennie 18:05

Xuli, Kyan, Lars i Foz są uczniami Odlotowej Akademii. Pod wodzą swojego przyjaciela 
i nauczyciela geografii Megarożca, podróżują po całym świecie, by poznawać najcenniejsze zabytki i wyjątkowe cuda natury.

Silent Witness Series 17

Milczący świadek

Seria 17Poniedziałek i wtorek 21:00

Po śmierci profesora Leo Daltona nowy szef Lyall Centre, Thomas Chamberlain, chce zrobić dobre wrażenie na zespole. Przełomowe zeznania Nikki w sądzie prowadzą do uwolnienia człowieka skazanego za zabójstwo. Kiedy kolejna ofiara ginie zamordowana w taki sam sposób, Nikki wchodzi w ostry spór z detektywem, który prowadził pierwszą sprawę.