Menu

Nadchodzi #BigStig

Niektórzy mówią, że jest gigantyczny i podróżuje przez Europę na lawecie wielkiej ciężarówki. Niektórzy mówią, że zmierza do Polski.

My wiemy jedynie, że nazywają go Stig.

© Top Gear © BBC Worldwide Ltd 2014

BBC Brit

już 1 lutego
światowa premiera w Polsce

BBC Brit to kanał adresowany przede wszystkim do młodych mężczyzn. Znajdą w nim wszystko, co uwielbiają: od samochodów przez biznes po programy dokumentalne i naukę, w idealnym połączeniu ważnych tematów i lekkiej formy. Tu również przeniesie się na stałe najpopularniejszy program motoryzacyjny Top Gear, którego najnowsze serie widzowie BBC Brit zobaczą jako pierwsi.

BBC Earth

już 1 lutego
światowa premiera w Polsce

BBC Earth prezentuje piękno otaczającego nas wszechświata i dostarcza niezapomnianych wrażeń. Przybliża widzów do nieujarzmionej przyrody, poczynając od najmniejszych stworzeń, kończąc na nieograniczonych przestrzeniach kosmosu. Razem z nim przeżyjemy niezwykłe przygody, stawimy czoła największym żywiołom naszej planety, a mając za przewodników najwybitniejszych twórców i odkrywców, zajrzymy za kulisy największych produkcji przyrodniczych BBC.

Historie ocalałych

Wtorek 27 stycznia o 12:25

Nikt nie opowie lepiej historii holokaustu niż ci, którzy ocaleli. Wstrząsający cykl, w którym zobaczycie m.in.: Treblinka: Obóz śmierci, Szkoła przeciwko Hitlerowi, Więźniarka Henia Bryer, Ocaleni z Holokaustu.

Zapraszam do stołu RPA

Od poniedziałku do piątku o 20:00

Popularny program kulinarny, w którym kucharze-amatorzy starają się zrobić wrażenie na sobie nawzajem swoimi talentami kulinarnymi 
i gościnnością, a zwycięzca otrzymuje nagrodę pieniężną. Oto kolejna seria edycji nagrywanej 
w RPA.

Zasady są proste: 
w każdym odcinku oglądamy czworo uczestników. Każdy z nich wydaje w swoim domu kolację dla pozostałych, którzy wracając z przyjęcia poddają gospodarza ocenie.

Gordon za kratkami

Wtorki o 22:30

Gordon Ramsay wybiera się do więzienia. Zamierza spróbować rzeczy niemożliwej: chce sprawić, by skazani zarabiali na życie za kratkami.

Na potrzeby programu Gordon da się zamknąć 
w osławionym więzieniu Brixton. Spróbuje powołać do życia firmę cateringową. Jej personel stanowić będą więźniowie, których Gordon będzie musiał nauczyć gotować w więzieniu i sprzedawać potrawy poza nim.

Hej Duggee

Od poniedziałku do piątku o 10:25, 14:25 i 19:10

Duggee to duży pies, który prowadzi świetlicę szkolną, nazywaną Klubem Wiewiórek, gdzie dzieci mogą się bawić i dokazywać, a przede wszystkim - robić różne ciekawe rzeczy!

Andrew Marr: historia świata

Niedziele o 20:00

Serial wykorzystuje rekonstrukcje wydarzeń i znakomitą grafikę komputerową by powołać do życia zaginione światy. Ukazuje kampanie wojskowe, historie miłosne, skrytobójstwa, odkrycia nauki i medycyny oraz klęski żywiołowe, które miały wpływ na dzieje świata.