Menu
Hunters of the South Seas

Niedzielny survival z BBC Earth

Niedziele

Jak przeżyć w miejscach odciętych od świata? Do czego zdolny jest człowiek? Zapraszamy na niedzielny cykl programów o przetrwaniu, a w nim Ucieczka od cywilizacji, Życie na pustkowiu i Myśliwi południowych mórz.

Don't Tell the Bride - S8 - Billboard

Nie mówcie pannie młodej

Seria 9 Niedziele 18:00

Dwanaście par dostaje pieniądze na zorganizowanie ślubu i wesela marzeń. Ale jest haczyk: narzeczeni przez miesiąc przed ślubem nie mogą się widzieć, a narzeczony musi przygotować wszystko w tajemnicy. Przyszła panna młoda nie ma na te przygotowania żadnego wpływu.

Nina and the Neurons

Nina i Neuronki - budujemy!

Codziennie 17:00


Naukowiec Nina i jej młodzi eksperymentatorzy podróżują po Wielkiej Brytanii i całej Europie w poszukiwaniu niezwykłych konstrukcji. Z pomocą asystentów Niny, pięciu animowanych Neuronków, wyjaśniają, jak te konstrukcje działają, do czego służą – i dlaczego ich zbudowanie wymagało wielkiej pomysłowości i kreatywności.

Ripper Street

Ripper Street

Środa i czwartek 22:00, premiera 10 sierpnia


Inspektor Edmund Reid nie zdołał schwytać najsłynniejszego londyńskiego mordercy — Kuby Rozpruwacza. Teraz jest szefem słynnej jednostki policji w dzielnicy Whitechapel, na East Endzie. Reid i jego ludzie robią, co w ich mocy, aby utrzymać porządek 
i bezpieczeństwo na słynących z przestępczości ulicach. Gdzieś w tle zawsze czai się lęk przed Rozpruwaczem. Czy słynny morderca powrócił, aby znowu zabijać?