Menu
Top Gear
© Top Gear © BBC Worldwide Ltd 2016

Top Gear seria 23

Niedziele 22:00

W całkiem nowej serii Top Gear m.in.: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Francja, Maroko i Emiraty Arabskie oraz – czego nietrudno się domyślić – imponujący wachlarz wyjątkowych maszyn: Aston Martin Vulcan, Ferrari F12 TDF i Ariel Nomad. Poznacie także owiany tajemnicą powód mdłości Chrisa Evansa na torze w Kalifornii oraz zobaczycie fragment podróży Matta LeBlanca trójkołowym Reliantem z Londynu do Blackpool.

Nature's Miracle Orphans Series 1

Małe i dzikie

Niedziele 10:00

Uroczy cykl o zwierzęcych maluchach, w którym zobaczymy m.in. "Tygrysy w moim domu", a w nim dział egzotycznych drapieżników w Australia Zoo 
w Queensland, "Zwierzęcy rodzice" - dziwne, a zarazem wspaniałe historie samotnych rodziców ze świata zwierząt oraz "Dzikie sieroty" - ciepła i sympatyczna seria ukazująca pracę centrów pomocy zwierzętom na całym świecie.

The Great British Bake Off Series 5

Wielkie brytyjskie wypieki

Seria 5 w środy 21:00

Uczestnicy walczą o tytuł Najlepszego Cukiernika-Amatora programu „Wielkie brytyjskie wypieki”. Aby go zdobyć muszą podołać wielu trud­nym i podchwytliwym zadaniom, a ich pracy cały czas czujnie przyglądają się jurorzy: Mary Berry i Paul Hollywood.

Teletubbies, Billboard

Teletubisie

Codziennie 19:30

Teletubisie wracają! Tinky Winky, Dipsy, Laa-Laa i Po nadal są urocze i świetnie nadają się do przytulania, ale zostały lekko odnowione, aby lepiej trafiały do współczesnych przedszkolaków. Mają na brzuszkach nowoczesne, dotykowe ekrany rodem z XXI wieku 
i wyświetlają na nich piękne, kręcone z perspektywy dziecka filmy z udziałem aktorów.

Doctor Who - S9

Doktor Who seria 1-9

Codziennie wieczorem

Doskonała jakość produkcji, znakomite efekty specjalne stworzone przez nagrodzoną Oscarem firmę The Mill, pełna gwiazd obsada i scenariusz napisany przez najlepszych brytyjskich scenarzystów pod kierunkiem Russella T. Daviesa — „Doktor Who” to zapierająca dech w piersi pełna akcji, fantastyczna przygoda.